KURSY I SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

KURSY I SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

Zapisz się na kurs lub rejs

<<Wypełnij formularz i zapisz się >> 

Oferta promocyjna! 840zł.  Gwarancja jakości! Najniższa cena, bez ukrytych kosztów!

Kurs na żeglarza jachtowego będzie się odbywał pod           Warszawą nad jeziorem zegrzyńskim.Zajęcia odbędą się        w następujące dni:  

                    2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24 października 2021 r.  Egzamin odbędzie się w dniu 26.09.2021 roku.

Egzamin odbędzie w ośrodku i przy kei gdzie odbywają się zajęcia.  Zajęcia odbywają się w godzinach 0900 - 1700. Pływamy na jachtach kabinowych oraz odkryto kabinowych.

Następny kurs odbędzie się w terminie: 

       kwiecień 2022 r. Zajęcia odbędą się                 w następujące dni:  kwiecień 2022 r.

   

Kurs jest wyjątkowo atrakcyjny pod względem rozpiętości dni zajętych pływaniem. Normalnie trzeba poświęcić półtora miesiąca i we wszystkie kolejne weekendy uczestniczyć w zajęciach. Zajęcia odbywają się w ośrodku sportowym. Mamy do dyspozycji salę wykładową, parking, łazienki z ciepłą wodą, prysznice.  Jest również kawiarenka.  W pobliżu znajdują się również różnego rodzaju restauracje i bary gdzie można coś zjeść. Żeby zarezerwować sobie miejsce na liście uczestników proszę o wiadomość e-mail na adres:

kursyzeglarskie@onet.pl - z imieniem i nazwiskiem

oraz dopiskiem ŻJ październik  2022 i wpłacenia

      zaliczki w kwocie 30zł na rachunek podany poniżej.        O wpisaniu na listę decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Koszt kursu to 840zł. Cena jest bardzo atrakcyjna i chyba najniższa na rynku. Uczestnictwo w tym kursie pozwala uzyskać uprawnienia ŻEGLARZA JACHTOWEGO.  Dodatkowo w trakcie trwania  kursu można uzyskać certyfikat kompetencji ISSA INLAND SKIPPERA. Uczestnicy kursów żeglarskich mogą skorzystać z promocyjnej ceny kursu motorowodnego w kwocie 240 zł.

         Opłaty za zajęcia  należy wpłacać na rachunek:                    PKO BP 13 1020 1127 0000 1702 0207 8913

"WANTA" ADVENTURE SCHOOL SZKOLENIA ŻEGLARSKIE 

Osoby które wpłacą zaliczkę mogą resztę kwoty zapłacić na pierwszych zajęciach w kasie szkoły. Prosimy o przyniesienie ze sobą potwierdzenia wpłaty zaliczki.